Jak pomoci

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO TY, KDO CHTĚJÍ POMÁHAT S NÁMI

MATERIÁLNÍ POMOC RODINĚ

Pomoc rodinám v náročné životní situaci v rámci programu Čtyřlístek pro štěstí. Zapojené rodiny a jejich příběhy naleznete zde. Seznam potřebných věcí pro rodiny naleznete zde.

MATERIÁLNÍ POMOC KONKRÉTNĚ NEADRESOVANÁ

Věci, které máte doma nevyužité, jsou pořád v pěkném stavu a rádi byste někomu pomohli, můžete také darovat. My je využijeme tam, kde nejvíce pomohou – rodinám, které nebyly vybrané do programu nebo najdeme další využití v rámci činnosti naší organizace.

ZAKOUPENÍ NAŠICH RUČNĚ VYRÁBĚNÝCH VÝROBKŮ

Uděláte radost sobě, případně můžete obdarovat někoho blízkého a zároveň podpoříte naši organizaci. Objednat výrobky můžete na našem eshopu.

FINANČNÍ PODPORA PROVOZU NAŠÍ ORGANIZACE

Z běžného účtu jsou hrazeny námi nabízené služby klientům v programu Čtyřlístek pro štěstí – poradenství, projekty, zázemí Čtyřlístek dětem apod. Díky Vám můžeme poskytovat a rozšiřovat naše služby a pomůžeme tak společně více lidem. Číslo účtu 103092948/2250.

PŘÍSPĚVEK NA ÚČET VEŘEJNÉ SBÍRKY

Peníze ze sbírkového účtu jsou využívány na úhradu potřebných věcí a služeb pro rodiny zařazené v projektu Čtyřlístek pro štěstí. Zapojeným rodinám můžeme pomoci s úhradou volnočasových aktivit dětí, obědů pro děti, přispět na úhradu nájmu či služeb, případně pomoci uhradit další odborné služby, jako je právní, psychologické a sociální poradenství. Číslo sbírkového účtu 103092366/2250.

Všem jednorázovým i pravidelným dárcům vystavíme na vyžádání potvrzení o daru.

Víte, že…

Dar neziskové organizaci můžete využít pro zvýhodnění při daňovém zúčtování. Pokud Vám dělá zúčtování daně zaměstnavatel, odevzdejte mu doklad o poskytnutém daru nejpozději do 15. 2. a on ho zohlední při zpracování Vašeho ročního zúčtování daně. Pokud si děláte daňové přiznání sami, můžete si celkovou hodnotu daru odečíst od základu pro výpočet daně. Celková hodnota daru musí být minimálně 1000 Kč nebo být v daném roce větší než 2% základu pro výpočet daně. Lze odečíst maximální částka 10% celkové hodnoty základu pro výpočet daně.