Napsali o nás

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
6 října, 2022

Pečivo a hlavně ovoce a zelenina se stala každodenní stravou našeho běžného dne. Za to je velice vděčná celá moje rodina. Bez Vás by strava nebyla bohužel tak pestrá, jako naše teď ve všední dny. Hodně nám pomáháte a to ve všem. Podpora, vyslechnutí našich radostí i starostí. Jsem ráda, že taková pomoc existuje a funguje. Žije se nám líp a ještě jednou: Děkujeme, že tu jste 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
6 října, 2022

Tímto Vám chceme s dcerou poděkovat z celého srdce, jak nám pomáháte ❤. Velice si toho vážíme a velmi nám to pomáhá. Andělé existují….❤🍀. Jste úžasní ❤.
Děkujeme! ❤ Děkujeme za vše, co pro nás děláte ❤🍀.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
1 října, 2022

Mohu říci zatím jen spokojenost.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
29 září, 2022

Touto cestou bych ráda poděkovala všem z organizace Čtyřlístek dětem. Posledních několik měsíců nám Čtyřlístek pomáhá zvládnout nelehkou životní situaci, kdy jsem se z babičky stala zároveň „maminkou“ svých dvou vnuček. Dostává se nám jak materiální (potravinová pomoc, oblečení pro děti,…), tak psychické podpory tuto situaci zvládnout, a že to není vždy lehké. Bez pomoci Čtyřlístku bychom na tom byli o moc hůř. Děkujeme že jste.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
19 září, 2022

Dobry den, Vaše pomoc je pro nás významná. Ani nestíháme zpracovat pečivo a zeleninu v tak objemném množství. Mléčné výrobky jsou super, darované oblečení také využíváme. Celkově je to pro nás velký přinos.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
19 září, 2022

Dobrý den, se Čtyřlístkem dětem spolupracuji dlouhodobě, všichni pracovníci s kterými jsem se setkala byli neskutečně ochotní a milí a připraveni ihned pomoci nejen materiálně, ale také lidsky. Jen díky Čtyřlístku a jejich pracovníkům jsme s dcerou přežili nejtěžší časy a pomáhají nám stále. V dnešní těžké době je jen málo kdo ochoten pomoci, ale Čtyřlístek dětem a hlavně všichni pracovníci pomáhají jak nejlépe mohou. Tímto chci velice poděkovat všem pracovníkům, ale také dárcům, děláte všichni obdivuhodnou práci. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
17 září, 2022

Dobrý den, vaše služby jsou úžasné, jsem ráda, že je mohu využívat. Dĕkuji.

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
14 září, 2022

Ve Čtyřlístku dětem, z.s. využívám psychologického poradenství, díky kterému mám pocit, že konečně mohu lépe fungovat zejména jako matka. Daří se mi zvládat lépe situace spojené se specifickým chováním syna a zároveň mám i dost prostoru pro péči o jeho mladší sestru. Myslím, že jsme díky tomu celkově spokojenější rodina.
Tímto za vše děkuji a těším se na další spolupráci.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
13 září, 2022

Dobrý den, z poskytnuté pomoci mi ze všeho nejvíce pomáhá zelenina, ovoce a pečivo každý týden. Jestli za zeleninu utratím za měsíc 300 Kč v obchodě, tak to opravdu přeháním, protože vše, co potřebuji k vaření, dostanu od Vás a v době, kdy např. čekám několik měsíců na příspěvek na bydlení, mám jistotu, že budeme mít co jíst, i kdyby všechno ostatní selhalo, což mi neskutečně pomáhá. Ty jogurty, co jsme naposledy dostali, dětem strašně chutnají, snědí 2 najednou a ještě křičí, že by chtěli ještě.😁 Též mi teď moc pomohl dar zásoby plen, protože to je též dost velká položka v rozpočtu. Co se týče oblečení, netuším, kde bych na něj vzala, ale za poslední rok jsem pořídila sobě 1x boty, dceři holínky do školky a synovi 1x botasky, jinak jsme vše dostali od vás. Strašlivě vám za všechno děkuju, je to fakt bomba a hrozně nám to pomáhá.🙂

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
20 března, 2022

Žiji sám se synem a již delší dobu využíváme služeb této organizace.
Jsem velmi spojen nejen se službami a pomocí, kterou jsme dosud získali, kterou i v budoucnu případně získáme a využijeme, ale velkou pochvalu zaslouží i všichni, kdo se na činnosti podílejí. Musím konstatovat, že jednání všech osob, které nám pomoc a dary poskytovali, bylo naprosto perfektní, profesionální, ale i milé a příjemné.
Služeb Čtyřlístku si ceníme, hodně nám pomohli během pandemie Covidu, kdy jsem skončil kvůli Covidu v zaměstnání a zůstal prakticky jen s mírnou finanční rezervou, která se rychle vytratila. Zároveň nám velmi pomáhají nyní, kdy ceny prakticky všeho rostou raketovým způsobem a vítáme každou věc (i maličkost), kterou dostaneme.
Veškeré pomoci si velice vážíme, děkujeme za ni a doufám, že třeba někdy v budoucnu budu mít možnost tuto pomoc nějakým způsobem oplatit, neboť se domnívám, že takováto činnost si v dnešní době zaslouží obrovský dík.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
18 března, 2022

Dobrý den, chtěla bych Čtyřlístku moc poděkovat jak za psychologickou, tak i za materiální pomoc, která nám usnadňuje překonání těžkého životního období. Děkuji.

Spolupráce

Rated 5 out of 5
25 ledna, 2022

Jako sociální pracovnice OSPOD pro NRP mám zkušenost s organizací Čtyřlístek dětem cca jeden rok a to konkrétně s paní Mgr. Barborou Černou. Potkávaly jsme se při případových konferencích a využila jsem její podpory ve formě psychologické práce s dítětem – jeho vyšetření u paní psycholožky bylo podkladem k optimalizaci péče o něj. Přístup paní psycholožky musím ocenit pro její spolehlivost, empatii, pečlivost a odbornost při práci s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí. Vždy ochotně reagovala na naše podněty a žádosti o spolupráci, byla vstřícná k nám i klientům. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i do budoucna, vnímám ji jako přínosnou pro nás i rodiny, s nimiž spolupracujeme.

Mgr. Lenka Šimarová, OSPOD Brandýs nad Labem

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
13 ledna, 2022

Ráda bych poděkovala celému týmu Čtyřlístku. Kontaktovala jsem vás kvůli psychologickému poradenství, avšak po vyslechnutí mého příběhu mi paní Černá nabídla k mému úžasu i materiální pomoc. Ráda bych celému vašemu týmu, ale i dárcům moc a moc poděkovala za to, co děláte. Ještě v den prvního sezení jsem obdržela spoustu hraček pro děti i oblečení. Dcerka si mezi tou spoustou hraček nejvíce oblíbila krásný barevný míč a obrovského plyšového ledního medvěda, pořád se k němu tulí. Přeji vám spoustu spokojených klientů jako jsem já.

Spolupráce

Rated 5 out of 5
7 ledna, 2022

Dobrý den,
tímto Vám dáváme na vědomí, že spolupráci s organizací Čtyřlístek dětem z.s. hodnotíme jako potřebnou a hlavně je přínosný program Čtyřlístek pro štěstí z pohledu nemajetných klientů a včasných termínů k zahájení terapie. Hodnotíme kladně spolupráci s Mgr. Barborou Černou a možnosti zpětné vazby. Také ohlasy ze stran klientů jsou pozitivní. Dostává se jim včasné pomoci, i když nemají dostatečný příjem, v tíživých životních situacích a tím i předcházení zhoršujících se rodinných vztahů a případně i zdravotních problémů ze strany dítěte.
Těšíme se na další spolupráci

Bc. Jitka Novotná DiS., sociální pracovnice Město Český Brod

Spolupráce

Rated 5 out of 5
5 ledna, 2022

Dobrý den, spolupráce je skvělá. Doufám, že s námi budete spolupracovat i do budoucna.

Bc. Nachtmanová Andrea, OSPOD Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
27 prosince, 2021

Dobrý den, posíláme moc díků Čtyřlístku 😍. Krásně jsme si užili svátky 😇💖. Přejeme do roku 2022 jen to nejlepší pro Vás ze 🍀 a i pro hodné lidi Ježíšky, co nám pomohli udělat nádherné Vánoce😊😘. Děkujeme.
P. S. Já tam našla taky dárečky 🤩 pro maminku😇. Děkuji moc😊.

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
22 prosince, 2021

Dobrý den. Děkujeme Vám za dárečky… Nemám slov, jakou mám radost a těším se, až si je dcera rozbalí. Jste andělé ❤. Jsem Vám taaak vděčná. Děkujeme z celého srdce ❤🍀. Přejeme štěstí, zdraví, klid v duši, lásku ❤. Děkujeme za vše ❤.

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
22 října, 2021

Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za vstřícnost, pomoc a rady ohledně mého syna a naší rodinné situace. V akutní situaci, jsem se u Vás ve „Čtyřlístku dětem“ mohl svěřit a zkonzultovat další postup a možnosti řešení. Velmi pozitivně, také vnímám možnost rodin přihlásit se do programu „Čtyřlístek pro štěstí“, kde mohou získat další pomoc. Vaše organizace je velmi potřebná a má smysl, protože v krizové situaci je často velmi složité získat rychle potřebné relevantní informace a možnost věc zkonzultovat s odborníky.

Stanislav B.