Napsali o nás

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
20 března, 2022

Žiji sám se synem a již delší dobu využíváme služeb této organizace.
Jsem velmi spojen nejen se službami a pomocí, kterou jsme dosud získali, kterou i v budoucnu případně získáme a využijeme, ale velkou pochvalu zaslouží i všichni, kdo se na činnosti podílejí. Musím konstatovat, že jednání všech osob, které nám pomoc a dary poskytovali, bylo naprosto perfektní, profesionální, ale i milé a příjemné.
Služeb Čtyřlístku si ceníme, hodně nám pomohli během pandemie Covidu, kdy jsem skončil kvůli Covidu v zaměstnání a zůstal prakticky jen s mírnou finanční rezervou, která se rychle vytratila. Zároveň nám velmi pomáhají nyní, kdy ceny prakticky všeho rostou raketovým způsobem a vítáme každou věc (i maličkost), kterou dostaneme.
Veškeré pomoci si velice vážíme, děkujeme za ni a doufám, že třeba někdy v budoucnu budu mít možnost tuto pomoc nějakým způsobem oplatit, neboť se domnívám, že takováto činnost si v dnešní době zaslouží obrovský dík.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
18 března, 2022

Dobrý den, chtěla bych Čtyřlístku moc poděkovat jak za psychologickou, tak i za materiální pomoc, která nám usnadňuje překonání těžkého životního období. Děkuji.

Spolupráce

Rated 5 out of 5
25 ledna, 2022

Jako sociální pracovnice OSPOD pro NRP mám zkušenost s organizací Čtyřlístek dětem cca jeden rok a to konkrétně s paní Mgr. Barborou Černou. Potkávaly jsme se při případových konferencích a využila jsem její podpory ve formě psychologické práce s dítětem – jeho vyšetření u paní psycholožky bylo podkladem k optimalizaci péče o něj. Přístup paní psycholožky musím ocenit pro její spolehlivost, empatii, pečlivost a odbornost při práci s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí. Vždy ochotně reagovala na naše podněty a žádosti o spolupráci, byla vstřícná k nám i klientům. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i do budoucna, vnímám ji jako přínosnou pro nás i rodiny, s nimiž spolupracujeme.

Mgr. Lenka Šimarová, OSPOD Brandýs nad Labem

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
13 ledna, 2022

Ráda bych poděkovala celému týmu Čtyřlístku. Kontaktovala jsem vás kvůli psychologickému poradenství, avšak po vyslechnutí mého příběhu mi paní Černá nabídla k mému úžasu i materiální pomoc. Ráda bych celému vašemu týmu, ale i dárcům moc a moc poděkovala za to, co děláte. Ještě v den prvního sezení jsem obdržela spoustu hraček pro děti i oblečení. Dcerka si mezi tou spoustou hraček nejvíce oblíbila krásný barevný míč a obrovského plyšového ledního medvěda, pořád se k němu tulí. Přeji vám spoustu spokojených klientů jako jsem já.

Spolupráce

Rated 5 out of 5
7 ledna, 2022

Dobrý den,
tímto Vám dáváme na vědomí, že spolupráci s organizací Čtyřlístek dětem z.s. hodnotíme jako potřebnou a hlavně je přínosný program Čtyřlístek pro štěstí z pohledu nemajetných klientů a včasných termínů k zahájení terapie. Hodnotíme kladně spolupráci s Mgr. Barborou Černou a možnosti zpětné vazby. Také ohlasy ze stran klientů jsou pozitivní. Dostává se jim včasné pomoci, i když nemají dostatečný příjem, v tíživých životních situacích a tím i předcházení zhoršujících se rodinných vztahů a případně i zdravotních problémů ze strany dítěte.
Těšíme se na další spolupráci

Bc. Jitka Novotná DiS., sociální pracovnice Město Český Brod

Spolupráce

Rated 5 out of 5
5 ledna, 2022

Dobrý den, spolupráce je skvělá. Doufám, že s námi budete spolupracovat i do budoucna.

Bc. Nachtmanová Andrea, OSPOD Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
27 prosince, 2021

Dobrý den, posíláme moc díků Čtyřlístku 😍. Krásně jsme si užili svátky 😇💖. Přejeme do roku 2022 jen to nejlepší pro Vás ze 🍀 a i pro hodné lidi Ježíšky, co nám pomohli udělat nádherné Vánoce😊😘. Děkujeme.
P. S. Já tam našla taky dárečky 🤩 pro maminku😇. Děkuji moc😊.

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
22 prosince, 2021

Dobrý den. Děkujeme Vám za dárečky… Nemám slov, jakou mám radost a těším se, až si je dcera rozbalí. Jste andělé ❤. Jsem Vám taaak vděčná. Děkujeme z celého srdce ❤🍀. Přejeme štěstí, zdraví, klid v duši, lásku ❤. Děkujeme za vše ❤.

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
22 října, 2021

Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za vstřícnost, pomoc a rady ohledně mého syna a naší rodinné situace. V akutní situaci, jsem se u Vás ve „Čtyřlístku dětem“ mohl svěřit a zkonzultovat další postup a možnosti řešení. Velmi pozitivně, také vnímám možnost rodin přihlásit se do programu „Čtyřlístek pro štěstí“, kde mohou získat další pomoc. Vaše organizace je velmi potřebná a má smysl, protože v krizové situaci je často velmi složité získat rychle potřebné relevantní informace a možnost věc zkonzultovat s odborníky.

Stanislav B.

Příprava na školku

Rated 5 out of 5
20 října, 2021

Dvouletá dcera chodila do Čtyřlístku celý rok, pravidelně na dva dny v týdnu. Svou „malou školku“, „tety“ i kamarády milovala. Zdejší prostředí je maximálně vstřícné a přátelské, jak vůči dětem, tak vůči rodičům. Dětiček je jen pár, takže na každé je dost prostoru, všechny tety se vyznačují andělskou trpělivostí a laskavostí a dětem se stoprocentně věnují. Díky skvělé zkušenosti ze Čtyřlístku pak dcera hladce zvládla přechod do „velké“ státní školky, ale na tu „malou“ pořád s láskou vzpomíná.

maminka od Elinky

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
19 října, 2021

Dobrý den, máte opravdu talent mluvit s dětmi, co normálně téměř nemluví. Je vidět, že Vás Vaše práce baví a naplňuje. Formou hry zjišťujete i o mém synovi vše, co potřebujeme vědět, abychom se mu doma přiblížili a mohli s ním dále pracovat. Vždy připravíte i pracovní listy a úkoly na doma, takže neleníme a pilně pracujeme i doma. Myslím, že i díky Vám vím, jak s malým pracovat a hlavně komunikovat. Moc děkujeme.

Matýsek s maminkou

Příprava na školku

Rated 5 out of 5
19 října, 2021

Dcera navštěvuje školku Čtyřlístek velmi ráda. Příchody jsou naprosto bez problémů. Domů odejít ani nechce 🙂 Domů odnášíme obrázky a ani mně samotné se nechce věřit, že je malovala naše dvouletá dcerka. Je vidět, že to paní učitelky s dětmi umí. 😊 Školku mohu s čistým svědomím jen doporučit … pokud si potřebujete na hodinku odběhnout nebo dítko pohlídat celý den. 👌

maminka od Leinky

Příprava na školku

Rated 5 out of 5
15 září, 2021

Dcerky chodily do Čtyřlístku rády, měly zajištěn bohatý program pro jejich vývoj a vzdělání. Paní učitelky respektují individuální potřeby dítěte, což jsme velmi ocenili. Holčičkám se opravdu líbilo a kdybychom se nestěhovali, tuto službu budeme s radostí využívat nadále.

maminka Anežky a Malvínky

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
17 srpna, 2021

Jsem z Prahy a mám hodně složitou životní situaci. Chtěla bych tímto poděkovat Mgr. Barboře Černé, že pomohla mě a mému synovi udělat velké změny v našich životech.❤️

Poradenství

Rated 5 out of 5
15 srpna, 2021

Vážený Čtyřlístku,
rádi bychom Vám vyjádřili poděkování za Vaší ochotu pomoci naší rodině ve stresujícím období při probíhajícím komplikovaném rozvodu dcery. Moc si Vaší pomoci vážíme.
S pozdravem a poděkováním

Eva a Pavel M.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
13 srpna, 2021

Jsem z Prahy a s charitou Čtyřlístek dětem spolupracuji déle než rok, nikdy jsem nezažila takovou ochotu a vstřícnost nezištně pomoci druhému člověku v tísni. Jednání všech pracovníků, se kterými jsem se setkala bylo velmi empatické a ochotné. Čtyřlístek pomáhá nejen materiální pomocí, ale také citovou podporou. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří v projektu Čtyřlístek dětem pracují, svoji pomocí změnili život mně i mé dcery k lepšímu. Děkujeme Jana a Karolina

Jana D.

Hlídání ve Čtyřlístku

Rated 5 out of 5
13 srpna, 2021

Na rodinné centrum jsem před rokem natrefila náhodou, potřebovala jsem kvůli covidu hlídat 2-letého syna, domluvil se první den na „seznámení“, dítě manžel dopravil, a odskočil si nakoupit vedle do OC, nikdy v žádné školce ani hlídaní nebyl, tak aby byl nablízku, kdyby to neklaplo. V RC vše bylo ok, hned druhý den byl tam 8 hodin, trnula jsem v práci ale on to tam zvládnul bez jediného problému. Všichni z personálu jsou moc milý, k dětem se chovají jako k vlastním, když je potřeba pochovají. Malou kapacitu moc oceňuji, v současné situaci, kdy jsem omezovala počet lidí, se kterýma přicházím do kontaktu na minimum a do RC chvíli chodila i starší dcera, která mi pak řekla, že by raději do tyhle školky než do své státní 🙂 . Je mi moc líto, že jednou syn opustí tenhle prima kolektiv dětí a paní učitelek a začne navštěvovat státní školku, vím že je o dítě skvěle postaráno, a on si užije prima den. Dětské hřiště venku, procházky po okolí, čisté prostory, tvoření i pro takhle malé děti, mám pokaždé problém dostat syna domu.

Ing. Štefánia Sobotová

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
12 srpna, 2021

Zdravím všechny Čtyřlístky ☺ Když jsem začala tenhle proces, vůbec jsem netušila, kolik lidem bude patřit mé děkuji a vděk celé mé milé rodinky. Když porovnám, jak jsme žili před několika měsíci a teď, tak vidím velkou změnu. Dětem se splnil sen, že mají pokojíky plně vybavené, jak si přály. A mě hřeje u srdce, že nám tolik dobrých duší pomohlo. Moje díky bych chtěla vyjádřit nejen za velkou postel pro syna (když se chtějí tulit, tak se do ní vejdou všechny 4 děti :-)), ale i za spoustu dalších potřebných věcí a dárečků od Vás.
Jsme za každou laskavost hrozně rádi a rozhodli jsme se, že jakmile budeme mít cokoli navíc, pomůžeme sami ostatním rodinám. S pozdravem a hezký dne přeji všem.

Spolupráce

Rated 5 out of 5
13 dubna, 2021

Spolupráce našeho oddělení s Mgr. Barborou Černou je velmi dobrá. Komunikace funguje bezproblémově. Pokud je třeba psychologických služeb pro naše klienty, lze se s ní přímo domluvit na konkrétním případu. Sama se ozve se zpětnou vazbou a informacemi o průběhu jednání s klientem, které jsou pro naše oddělení důležité z hlediska soudního jednání nebo další práce s rodinou.

Bc. Bicerová Jaroslava, Oddělení sociálně-právní ochrany dětí Neratovice

Spolupráce

Rated 5 out of 5
23 března, 2021

Oddělení sociálně-právní ochrany dětí Městského úřadu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav dlouhodobě spolupracuje s psycholožkou Mgr. Barborou Černou a využívá pro své dětské klienty psychologické poradenství a podporu. Spolupráce se nám osvědčila a v době, kdy je velký nedostatek dostupných služeb dětských psychologů, ji považujeme za velice potřebnou. Vzhledem k dobrým výsledkům plánujeme ve spolupráci dále pokračovat.

Petra Sýkorová DiS., OSPOD Brandýs nad Labem-Stará Boleslav