Napsali o nás

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
10 května, 2023

Děkuji za odbornou pomoc v pravou chvíli, empatický, milý personál, který Vám umožní vidět vaše problémy i z jiného úhlu. Hezký den.

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
9 května, 2023

Paní Černá, všechno bylo fajn. Pouze jste nás „nepotěšila“, na což jste asi zvyklá.

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
9 května, 2023

Dobrý den, byla jsem mile překvapená, paní psycholožka je člověk na správném místě a mohu jen doporučit!

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
14 února, 2023

Dobrý den, vaše služby nám daly celkový pohled na naší rodinnou situaci a rozšířily úhel pohledu. Zlepšila se nám komunikace a také se už nebojíme o nepříjemném pobavit. Sice je to běh na dlouhou trať, ale díky vám, víme na čem společně pracovat.

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
3 ledna, 2023

Dětem se moc povlečení líbilo, Leontýnka v jiném nechce ani spát.😁 Moc děkujeme.

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
25 prosince, 2022

Od rána sedí holky u domečku, pouštějí si písničky a hrají si. :)) Nikolka dorazí zítra, tak budou prodloužené Vánoce. Děkujeme všem.

Pomůžeme Ježíškovi

Rated 5 out of 5
22 prosince, 2022

Milý Ježíšku, děkuji za Tvou pomoc. Jako to je pecka, co jsem viděla. UŽ SE TĚŠÍM NA TY JEJICH OČIČKA. Děkuji moc i za jogurty. A za všechno ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🍀🍀🍀🍀🍀

Spolupráce

Rated 5 out of 5
26 října, 2022

Potvrzujeme, že organizace Čtyřlístek dětem z. s., spolupracuje s MČ Praha 10 v rámci procesu komunitního plánování sociálních a návazných služeb na území MČ Praha 10. Aktivně se podílí na všech činnostech a svými aktivitami významně přispívá k rozvoji sociálních a návazných služeb na území Prahy 10.
Služby pro rodiny s dětmi zaměřené na psychologické poradenství (jednorázové i opakující se) a zprostředkování materiální pomoci na základě konkrétních potřeb klientů jsou zahrnuty do Střednědobého plánu rozvoje a udržitelnosti sociálních a návazných služeb na území MČ Praha 10 na období 2021-2024.

Pavel Petřík, vedoucí odboru sociálního MČ Praha 10

Spolupráce

Rated 5 out of 5
17 října, 2022

Potvrzení ke službám v rámci programu Čtyřlístek pro štěstí (psychologické poradenství a zprostředkování materiální pomoci rodinám s dětmi)
Potvrzujeme, že spolupracujeme s Čtyřlístkem dětem, z. s. v rámci výše uvedeného programu. Spolupráci s touto organizací hodnotíme jako přínosnou, jako jeden z nástrojů, jak lze pomoci rodině a zmírnit ohroženost dítěte. Služby organizace Čtyřlístek dětem, z. s. navazují na služby v našem ORP.
Projekt je v souladu se s Akčním plánem rozvoje sociálních služeb a návazných služeb pro správní obvod ORP Český Brod na období 2022-2024 cíl 3.1 Podpora sociálních a návazných služeb pro rodinu a děti, opatření 3.1.4 Zajištění kapacit odborné psychologické a psychoterapeutické pomoci pro děti a rodinu.
Psychologické poradenství je pro klienty z Českého Brodu velmi potřebné, psychologická pomoc je těžko dostupná místně i časově. Vítáme možnost další spolupráce v rámci této služby.

Bc. Martina Fejfarová, DiS. vedoucí OSVŠ Český Brod

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
6 října, 2022

Pečivo a hlavně ovoce a zelenina se stala každodenní stravou našeho běžného dne. Za to je velice vděčná celá moje rodina. Bez Vás by strava nebyla bohužel tak pestrá, jako naše teď ve všední dny. Hodně nám pomáháte a to ve všem. Podpora, vyslechnutí našich radostí i starostí. Jsem ráda, že taková pomoc existuje a funguje. Žije se nám líp a ještě jednou: Děkujeme, že tu jste 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
6 října, 2022

Tímto Vám chceme s dcerou poděkovat z celého srdce, jak nám pomáháte ❤. Velice si toho vážíme a velmi nám to pomáhá. Andělé existují….❤🍀. Jste úžasní ❤.
Děkujeme! ❤ Děkujeme za vše, co pro nás děláte ❤🍀.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
1 října, 2022

Mohu říci zatím jen spokojenost.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
29 září, 2022

Touto cestou bych ráda poděkovala všem z organizace Čtyřlístek dětem. Posledních několik měsíců nám Čtyřlístek pomáhá zvládnout nelehkou životní situaci, kdy jsem se z babičky stala zároveň „maminkou“ svých dvou vnuček. Dostává se nám jak materiální (potravinová pomoc, oblečení pro děti,…), tak psychické podpory tuto situaci zvládnout, a že to není vždy lehké. Bez pomoci Čtyřlístku bychom na tom byli o moc hůř. Děkujeme že jste.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
19 září, 2022

Dobry den, Vaše pomoc je pro nás významná. Ani nestíháme zpracovat pečivo a zeleninu v tak objemném množství. Mléčné výrobky jsou super, darované oblečení také využíváme. Celkově je to pro nás velký přinos.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
19 září, 2022

Dobrý den, se Čtyřlístkem dětem spolupracuji dlouhodobě, všichni pracovníci s kterými jsem se setkala byli neskutečně ochotní a milí a připraveni ihned pomoci nejen materiálně, ale také lidsky. Jen díky Čtyřlístku a jejich pracovníkům jsme s dcerou přežili nejtěžší časy a pomáhají nám stále. V dnešní těžké době je jen málo kdo ochoten pomoci, ale Čtyřlístek dětem a hlavně všichni pracovníci pomáhají jak nejlépe mohou. Tímto chci velice poděkovat všem pracovníkům, ale také dárcům, děláte všichni obdivuhodnou práci. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
17 září, 2022

Dobrý den, vaše služby jsou úžasné, jsem ráda, že je mohu využívat. Dĕkuji.

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
14 září, 2022

Ve Čtyřlístku dětem, z.s. využívám psychologického poradenství, díky kterému mám pocit, že konečně mohu lépe fungovat zejména jako matka. Daří se mi zvládat lépe situace spojené se specifickým chováním syna a zároveň mám i dost prostoru pro péči o jeho mladší sestru. Myslím, že jsme díky tomu celkově spokojenější rodina.
Tímto za vše děkuji a těším se na další spolupráci.