Napsali o nás

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
22 října, 2021

Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za vstřícnost, pomoc a rady ohledně mého syna a naší rodinné situace. V akutní situaci, jsem se u Vás ve „Čtyřlístku dětem“ mohl svěřit a zkonzultovat další postup a možnosti řešení. Velmi pozitivně, také vnímám možnost rodin přihlásit se do programu „Čtyřlístek pro štěstí“, kde mohou získat další pomoc. Vaše organizace je velmi potřebná a má smysl, protože v krizové situaci je často velmi složité získat rychle potřebné relevantní informace a možnost věc zkonzultovat s odborníky.

Stanislav B.

Příprava na školku

Rated 5 out of 5
20 října, 2021

Dvouletá dcera chodila do Čtyřlístku celý rok, pravidelně na dva dny v týdnu. Svou „malou školku“, „tety“ i kamarády milovala. Zdejší prostředí je maximálně vstřícné a přátelské, jak vůči dětem, tak vůči rodičům. Dětiček je jen pár, takže na každé je dost prostoru, všechny tety se vyznačují andělskou trpělivostí a laskavostí a dětem se stoprocentně věnují. Díky skvělé zkušenosti ze Čtyřlístku pak dcera hladce zvládla přechod do „velké“ státní školky, ale na tu „malou“ pořád s láskou vzpomíná.

maminka od Elinky

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
19 října, 2021

Dobrý den, máte opravdu talent mluvit s dětmi, co normálně téměř nemluví. Je vidět, že Vás Vaše práce baví a naplňuje. Formou hry zjišťujete i o mém synovi vše, co potřebujeme vědět, abychom se mu doma přiblížili a mohli s ním dále pracovat. Vždy připravíte i pracovní listy a úkoly na doma, takže neleníme a pilně pracujeme i doma. Myslím, že i díky Vám vím, jak s malým pracovat a hlavně komunikovat. Moc děkujeme.

Matýsek s maminkou

Příprava na školku

Rated 5 out of 5
19 října, 2021

Dcera navštěvuje školku Čtyřlístek velmi ráda. Příchody jsou naprosto bez problémů. Domů odejít ani nechce 🙂 Domů odnášíme obrázky a ani mně samotné se nechce věřit, že je malovala naše dvouletá dcerka. Je vidět, že to paní učitelky s dětmi umí. 😊 Školku mohu s čistým svědomím jen doporučit … pokud si potřebujete na hodinku odběhnout nebo dítko pohlídat celý den. 👌

maminka od Leinky

Příprava na školku

Rated 5 out of 5
15 září, 2021

Dcerky chodily do Čtyřlístku rády, měly zajištěn bohatý program pro jejich vývoj a vzdělání. Paní učitelky respektují individuální potřeby dítěte, což jsme velmi ocenili. Holčičkám se opravdu líbilo a kdybychom se nestěhovali, tuto službu budeme s radostí využívat nadále.

maminka Anežky a Malvínky

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
17 srpna, 2021

Jsem z Prahy a mám hodně složitou životní situaci. Chtěla bych tímto poděkovat Mgr. Barboře Černé, že pomohla mě a mému synovi udělat velké změny v našich životech.❤️

Poradenství

Rated 5 out of 5
15 srpna, 2021

Vážený Čtyřlístku,
rádi bychom Vám vyjádřili poděkování za Vaší ochotu pomoci naší rodině ve stresujícím období při probíhajícím komplikovaném rozvodu dcery. Zvláště oceňujeme pana Vaňka, který byl ochoten s námi komunikovat i během sobot, nedělí a svátků. Moc si Vaší pomoci vážíme.
S pozdravem a poděkováním

Eva a Pavel M.

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
13 srpna, 2021

Jsem z Prahy a s charitou Čtyřlístek dětem spolupracuji déle než rok, nikdy jsem nezažila takovou ochotu a vstřícnost nezištně pomoci druhému člověku v tísni. Jednání všech pracovníků, se kterými jsem se setkala bylo velmi empatické a ochotné. Čtyřlístek pomáhá nejen materiální pomocí, ale také citovou podporou. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří v projektu Čtyřlístek dětem pracují, svoji pomocí změnili život mně i mé dcery k lepšímu. Děkujeme Jana a Karolina

Jana D.

Hlídání ve Čtyřlístku

Rated 5 out of 5
13 srpna, 2021

Na rodinné centrum jsem před rokem natrefila náhodou, potřebovala jsem kvůli covidu hlídat 2-letého syna, domluvil se první den na „seznámení“, dítě manžel dopravil, a odskočil si nakoupit vedle do OC, nikdy v žádné školce ani hlídaní nebyl, tak aby byl nablízku, kdyby to neklaplo. V RC vše bylo ok, hned druhý den byl tam 8 hodin, trnula jsem v práci ale on to tam zvládnul bez jediného problému. Všichni z personálu jsou moc milý, k dětem se chovají jako k vlastním, když je potřeba pochovají. Malou kapacitu moc oceňuji, v současné situaci, kdy jsem omezovala počet lidí, se kterýma přicházím do kontaktu na minimum a do RC chvíli chodila i starší dcera, která mi pak řekla, že by raději do tyhle školky než do své státní 🙂 . Je mi moc líto, že jednou syn opustí tenhle prima kolektiv dětí a paní učitelek a začne navštěvovat státní školku, vím že je o dítě skvěle postaráno, a on si užije prima den. Dětské hřiště venku, procházky po okolí, čisté prostory, tvoření i pro takhle malé děti, mám pokaždé problém dostat syna domu.

Ing. Štefánia Sobotová

Pomoc rodinám

Rated 5 out of 5
12 srpna, 2021

Zdravím všechny Čtyřlístky ☺ Když jsem začala tenhle proces, vůbec jsem netušila, kolik lidem bude patřit mé děkuji a vděk celé mé milé rodinky. Když porovnám, jak jsme žili před několika měsíci a teď, tak vidím velkou změnu. Dětem se splnil sen, že mají pokojíky plně vybavené, jak si přály. A mě hřeje u srdce, že nám tolik dobrých duší pomohlo. Moje díky bych chtěla vyjádřit nejen za velkou postel pro syna (když se chtějí tulit, tak se do ní vejdou všechny 4 děti :-)), ale i za spoustu dalších potřebných věcí a dárečků od Vás.
Jsme za každou laskavost hrozně rádi a rozhodli jsme se, že jakmile budeme mít cokoli navíc, pomůžeme sami ostatním rodinám. S pozdravem a hezký dne přeji všem.

Spolupráce

Rated 5 out of 5
13 dubna, 2021

Spolupráce našeho oddělení s Mgr. Barborou Černou je velmi dobrá. Komunikace funguje bezproblémově. Pokud je třeba psychologických služeb pro naše klienty, lze se s ní přímo domluvit na konkrétním případu. Sama se ozve se zpětnou vazbou a informacemi o průběhu jednání s klientem, které jsou pro naše oddělení důležité z hlediska soudního jednání nebo další práce s rodinou.

Bc. Bicerová Jaroslava, Oddělení sociálně-právní ochrany dětí Neratovice

Spolupráce

Rated 5 out of 5
23 března, 2021

Oddělení sociálně-právní ochrany dětí Městského úřadu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav dlouhodobě spolupracuje s psycholožkou Mgr. Barborou Černou a využívá pro své dětské klienty psychologické poradenství a podporu. Spolupráce se nám osvědčila a v době, kdy je velký nedostatek dostupných služeb dětských psychologů, ji považujeme za velice potřebnou. Vzhledem k dobrým výsledkům plánujeme ve spolupráci dále pokračovat.

Petra Sýkorová DiS., OSPOD Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Spolupráce

Rated 5 out of 5
1 března, 2021

Služby organizace Čtyřlístek dětem z.s. považujeme za potřebné s ohledem na skutečnost, že v našem ORP nemáme dostatek služeb zejména psychologického poradenství. Zároveň je pro naše klienty přijatelná dojezdová vzdálenost do Prahy.

Bc. Fejfarová Martina, DiS., Odbor sociálních věcí a školství MěÚ Český Brod

Psychologické poradenství

Rated 5 out of 5
6 listopadu, 2020

Moc a moc dekujeme za naši pěstounskou maminu! Přišla úplně nadšená se slovy: „Paní psycholožka byla skvělá! Chápeš, ona věří, že to všechno zvládnu!“ Lepší motivaci nemohla dostat. Mega diky!!

Marie a Viktor

Čtyřlístek dětem

Rated 5 out of 5
12 srpna, 2020

Milá paní Báro, jste úžasná co jste dokázala. Moc Vám fandím co děláte pro děti. Miluji děti, tak sem nadšená. Přeji Vám hodně úspěchů, zdraví a štěstí. 😊👍👍👍

Venda Jakešová