Příprava na školku

V rámci našeho rodinného centra nabízíme kurz Příprava na školku pro děti od 2 do 4 let v malém kolektivu. (Po domluvě lze přijmout i děti mimo tuto věkovou skupinu.) Klademe důraz na individuální potřeby dětí v tomto věku, ale také na individuální potřeby Vás rodičů. Zápis dětí probíhá celoročně až do vyčerpání volné kapacity.

Pro děti je připravená prostorná herna rozdělená do dvou částí. Je vybavená hračkami, knížkami, stavebnicemi, terapeutickým bazénem či skluzavkou. K dispozici je zahrada s dětským hřištěm. Zajišťujeme stravovaní a pitný režim.

V průběhu docházky se děti naučí trávit příjemně a plnohodnotně svůj čas i bez Vás rodičů a osvojí si pozvolna návyky, které jsou třeba při nástupu do MŠ. V tom jim budou nápomocny milé a trpělivé „tety“ a samozřejmě i něco, co doma Vaše děti nemají. A to je síla kolektivu 😊. Děti se budou učit dodržovat pravidla, fungovat v dětském kolektivu, respektovat dospělou autoritu a nacvičovat sebeobslužné činnosti. To vše s možností konzultací s naší dětskou psycholožkou.

Více informací naleznete zde.
Přihlásit se můžete zde.