O nás

NÁŠ TÝM

Mgr. Barbora Černá, psycholožka

Bára vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, jednooborové magisterské studium Psychologie. Pracovala 9 let v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc FOD Klokánek, kde se zabývala širokým spektrem témat týkajících se dětí od narození do dospělosti a jejich rodin. Mnoho let se zaměřuje na práci s dětmi. Dále se věnuje lektorské činnosti pro děti i dospělé a technikám s relaxačním účinkem.

Email: barbora.cerna@ctyrlistekdetem.cz

Bc. Radka Šindlerová, pracovník v sociálních službách

Radka vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor afrikanistika. Původně chtěla být užitečná v daleké Africe, ale v průběhu let zjistila, že pomáhat lze stejně dobře i u nás. Téměř 8 let pracovala v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc FOD Klokánek, kde zajišťovala jak přímou péči o děti, tak spoustu dalších věcí s provozem spojených.

Email: radka.sindlerova@ctyrlistekdetem.cz

Šárka Štědronská, pracovník v sociálních službách

Šárka je maminkou malé slečny. Je původním vzděláním protetička, ale od dětství ji to táhlo k malým dětem. Proto se rozhodla udělat si Kurz pracovníka v sociálních službách a následně i osobního asistenta. Tyto kurzy jí pomohly splnit si dětský sen a mohla svou lásku a péči po 7 let věnovat dětem od narození do plnoletosti v Zařízení vyžadující okamžitou pomoc FOD Klokánek .

Email: sarka.stedronska@ctyrlistekdetem.cz